Genomineerden & Winnaars

 

De winnaars van 2016:

– Individueel: Nicolette Engelen (weggeefhoek Geven en Nemen Arnhem)
– Groep: vrijwilligers van De Klup
– Dit jaar waren er helaas geen voordrachten voor het jeugdlintje

De Eregalerij

De Arnhemse Stads voor vrijwilligerswerk (voorheen Burgemeester Drijberprijs) is sinds 1989 aan de volgende personen en organisaties toegekend:

– Individueel: Miloš  Bunda (gymnastiekvereniging AAC 1899)
- Groep: Vitale Verbindingen in de Wijk
- Jeugdlintjede jongeren van M25

2014
– Individueel: Jannette Derksen (Kabouterweek)
– Groep: Resto van Harte
– Jeugdlintje: Zeinab Al Zaleni (Stichting ter Bevordering van de Vrolijkheid)

2013
– Individueel: Lianne Vellema (Dorpsraad Elden)
– Groep: Werkgroep Kinderen Arnhem
– Jeugdlintje: Adnane Askali, Mohammed Bakkali, Jouad Luaali (Omar Gym)

2012
– Jessica Badloe, As-Salaam
– Stichting LeukOmteLeren

2011
– Han Bakker, Arnhem Eagles
– Stichting Kruispunt

2010
– Sandra de Boer, Kledingbank
– Inloophuis St. Marten

2009
– Alex Hanssen, Open Podium Lombok en andere muziekprojecten in de wijk
– De Arnhem Band

2008
- Elif Yalcinkaya, Vrijwilligerswerk in de wijk Malburgen
– Inter Culturele Werkgroep (Presikhaaf)

2007
– Frans Koops, o.a. voorzitter Platform Natuur & Milieu
– Dierenambulance Arnhem

2006
- Eduard van Ellinckhuijssen, Focus Arnhem †
– Radio & TV Arnhem

2005
– Floris Reinders, showband ‘Mystique’
– Vrijwilligersgroep jongerencentrum ‘De Bus’ in Elderveld

2004
– Riny Terhaerdt, coördinator Zonnebloem Arnhem, afd. Oost
– Vriendendienst “Op Stap”

2003
– Gerard Paulides, Recreatieve Sportvereniging Vredenburg †
– Dames Trimclub van de ‘Arnhemse Boys’

2002
- Riek Draaijer, wijkplatform Arnhem-West
– Speeldorp Klarendal

2001
– Ron Regterschot, Drumfanfare DWS Malburgen
– Vrijwilligerscoördinatie Verpleeg- en Ziekenhuizen

2000
– Frans Kleijn, wijkvereniging Elderveld
– “Home Start”, ouders begeleiden ouders

1999
– Henk Tromp, ouderraad Mozaïekcollege
– Corrie Nas, ouderraad Annie M.G. Schmidtschool

1998
– Hakim Hmadouch, Marokkaanse Oudervereniging
– Supportersproject Vitesse

1997
– Henk Huisman, Gehandicaptenraad
– IVN-afdeling Arnhem

1996
– Conny Hoefsloot, Gilde-Stadswandeling
– Filmhuis Arnhem

1995
– Marcel Legerstee, ‘Ome Joops Tour’
– Vincentrum, ondersteuning 3e wereldprojecten

1994
– Tonnie Ancona, wijkvereniging ‘t Duifje
– ‘De Klup’, ontspanningsvereniging voor verstandelijk gehandicapten

1993
– Gerda Sandbulte, opvang dak- en thuislozen †
– Bouwspeelplaats “De Leuke Linde”

1992
– Lies Simons, Vluchtelingenwerk Arnhem
– Omroep ‘De Arend’, voor zieken-, verzorgings- en verpleeghuizen

1991
– Harry de Wit, sociale vernieuwing Malburgen-Oost
– Scheidsrechtersvereniging Arnhem e.o.

1990
– Riet Püttmann, begeleiding van vrouwen na borstamputatie †
– Chauffeurs Warme Maaltijdvoorziening voor Ouderen

1989
– Stichting Gelders Stads- en Streekvervoer helpt Polen