Genomineerden & Winnaars

De winnaars 2018:

Individueel:
Rick Jansen, vanwege zijn bijdrage aan de leefbaarheid van de wijk en het sociale welzijn van de wijkbewoners in Klarendal
Groepen:
Vrijwilligers Stadsblokkenwerf, vanwege de vele activiteiten die zijn ontplooid met betrekking tot de ontwikkeling en in stand houding van de stadswerf

Eregalerij

De Arnhemse Stads voor vrijwilligerswerk (voorheen Burgemeester Drijberprijs) is sinds 1989 aan de volgende personen en organisaties toegekend:

2017
- Individueel: Maaike Koeslag, Buurtcentrum De Sperwer
-Jeugdlintje: William Sies, Netwerk Samen Arnhem
– Groepen: Vrijwilligers Stichting Eusebius Arnhem

2016
- Individueel: Nicolette Engelen, Weggeefhoek Geven&Nemen Arnhem
– Groepen: Vrijwilligers van De Klup
– In 2016 waren er helaas geen voordrachten voor het jeugdlintje

2015
– Individueel: Miloš  Bunda (gymnastiekvereniging AAC 1899)
– Groep: Vitale Verbindingen in de Wijk
– Jeugdlintjede jongeren van M25

2014
– Individueel: Jannette Derksen (Kabouterweek)
– Groep: Resto van Harte
– Jeugdlintje: Zeinab Al Zaleni (Stichting ter Bevordering van de Vrolijkheid)

2013
– Individueel: Lianne Vellema (Dorpsraad Elden)
– Groep: Werkgroep Kinderen Arnhem
– Jeugdlintje: Adnane Askali, Mohammed Bakkali, Jouad Luaali (Omar Gym)

2012
– Jessica Badloe, As-Salaam
– Stichting LeukOmteLeren

2011
– Han Bakker, Arnhem Eagles
– Stichting Kruispunt

2010
– Sandra de Boer, Kledingbank
– Inloophuis St. Marten

2009
– Alex Hanssen, Open Podium Lombok en andere muziekprojecten in de wijk
– De Arnhem Band

2008
- Elif Yalcinkaya, Vrijwilligerswerk in de wijk Malburgen
– Inter Culturele Werkgroep (Presikhaaf)

2007
– Frans Koops, o.a. voorzitter Platform Natuur & Milieu
– Dierenambulance Arnhem

2006
- Eduard van Ellinckhuijssen, Focus Arnhem †
– Radio & TV Arnhem

2005
– Floris Reinders, showband ‘Mystique’
– Vrijwilligersgroep jongerencentrum ‘De Bus’ in Elderveld

2004
– Riny Terhaerdt, coördinator Zonnebloem Arnhem, afd. Oost
– Vriendendienst “Op Stap”

2003
– Gerard Paulides, Recreatieve Sportvereniging Vredenburg †
– Dames Trimclub van de ‘Arnhemse Boys’

2002
- Riek Draaijer, wijkplatform Arnhem-West
– Speeldorp Klarendal

2001
– Ron Regterschot, Drumfanfare DWS Malburgen
– Vrijwilligerscoördinatie Verpleeg- en Ziekenhuizen

2000
– Frans Kleijn, wijkvereniging Elderveld
– “Home Start”, ouders begeleiden ouders

1999
– Henk Tromp, ouderraad Mozaïekcollege
– Corrie Nas, ouderraad Annie M.G. Schmidtschool

1998
– Hakim Hmadouch, Marokkaanse Oudervereniging
– Supportersproject Vitesse

1997
– Henk Huisman, Gehandicaptenraad
– IVN-afdeling Arnhem

1996
– Conny Hoefsloot, Gilde-Stadswandeling
– Filmhuis Arnhem

1995
– Marcel Legerstee, ‘Ome Joops Tour’
– Vincentrum, ondersteuning 3e wereldprojecten

1994
– Tonnie Ancona, wijkvereniging ‘t Duifje
– ‘De Klup’, ontspanningsvereniging voor verstandelijk gehandicapten

1993
– Gerda Sandbulte, opvang dak- en thuislozen †
– Bouwspeelplaats “De Leuke Linde”

1992
– Lies Simons, Vluchtelingenwerk Arnhem
– Omroep ‘De Arend’, voor zieken-, verzorgings- en verpleeghuizen

1991
– Harry de Wit, sociale vernieuwing Malburgen-Oost
– Scheidsrechtersvereniging Arnhem e.o.

1990
– Riet Püttmann, begeleiding van vrouwen na borstamputatie †
– Chauffeurs Warme Maaltijdvoorziening voor Ouderen

1989
– Stichting Gelders Stads- en Streekvervoer helpt Polen